Frem til august 2016 overføringssigne bare to klubber mer enn 100 millioner euro, en er en Juventud, er en annen klubb Dortmund, Hornet korps for tiden i overgangsmarkedet innføring av en rekke av makt-type spiller, For eksempel: Bartra, Götze, Schürrle , Guerrero, og så videre.

Det 2016-17 sesongen begynner, hastverk med å kjøpe en billige fotballdrakter å støtte din idol.

Denne sommeren, Real Madrid-signe veldig stille, bare innføringen av en spiss Morata, så vil du se ham bære Real Madrid drakt 2016/17? Men bare ta tilbakekjøp, brukte totalt bare 30 millioner euro i overgangsmarkedet i sommer signe liste over utgifter, bare rangert nr 23.

Følgende er en liste over signeringen av den totale kostnaden av klubben :( Enhet: Euro)

1. Juve 157500000

2. Dortmund 1,1375 hundre millioner

3. Roma 95900000

4. Atletico Madrid 81000000

5. Manchester united 80000000

6. Liverpool 79900000

7. Barcelona 79750000

8. Chelsea 74800000

9. Bayern München 73000000

10. Port of Shanghai på 55,8 millioner